دوره های آموزش زبان ویژه نوجوانان و جوانان - آموزشگاه ملل

دوره آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

آموزش زبان از سنین نوجوانی می‌تواند به پرورش قدرت ذهنی نوجوان و همچنین رشد و توسعه کاری و علمی در مراحل بعدی او کمک شایانی کند. به همین دلیل حضور در دوره‌های زبان مخصوصاً زبان انگلیسی که اولین زبان پرکاربرد بین‌المللی برای مجامع علمی و تجاری است می‌تواند آینده بهتری را برای این عزیزان فراهم آورد. در مؤسسه و آموزشگاه ملل دوره‌های زبان انگلیسی برای گروه‌های سنی متفاوت با محتوای آموزشی متفاوت و مدرسین متفاوت که بر هر دو حوزه زبان انگلیسی و روانشناسی کودک و نوجوان مسلط هستند؛ تدریس می‌شوند. از دیگر موارد مهم آموزشی برای  نوجوانان علاوه بر مربی و مدرس با تجربه، منابع آموزشی مناسب برای این سنین می‌باشد. که در مؤسسه ملل تلاش شده از به روزترین منابع مناسب این گروه سنی از قبیل کتب Solutions Third Edition و همچنین کتب American English File از انتشارات آکسفورد و همچنین دروس شنیداری از دروس Word Skills برای تقویت دایره لغات و مهارت های کلیدی شنیداری دانش آموزان استفاده شود.

از دیگر ویژگی‌های دوره‌های زبان انگلیسی  آموزشگاه ملل برای نوجوانان ایجاد انگیزه و تشویق همراه با هدایت موثر دانش‌آموزان به سمت علاقه‌مندی و ادامه مسیر یادگیری می‌باشد. این هدف از طریق حضور در محیطی گرم و صمیمی، به همراه مکالمات روزمره و جذاب به همراه سیاست‌های تشویقی فکر شده که حس پیشرفت و رضایت حاصل از آن را به دانش آموزان می‌دهد، بدست می‌آید.

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان
چرا آموزشگاه ملل را برگزینم؟
آزمون های آزمایشی و دوره های آمادگی آزمون زبان انگلیسی - آموزشگاه ملل

برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی به همراه آزمون‌های آزمایشی (Mock)

آموزش حضوری و مجازی - خصوصی و عمومی - آموزشگاه ملل

آموزش حضوری، مجازی و ترکیبی برای دوره‌های خصوصی و عمومی

منابع و کتب آموزش زبان انگلیسی - آموزشگاه ملل

استفاده از منابع آموزشی معتبر و متنوع

معرفی منابع دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی برای نوجوانان و جوانان

در مؤسسه ملل تلاش شده از بهترین و به روزترین منابع آموزشی استفاده شود. لذا برای گروه سنی نوجوانان و جوانان سری کتب American English File از انتشارات معتبر Oxford انتخاب شده است.

این سری کتب از شش سطح تشکیل شده است که  در داخل هر کتاب نیز بین ۱۰ تا ۱۲ درس تعریف شده است. از مهمترین نقاط قوت این مجموعه پرداختن به بحث مکالمه و مهارت گفتار می‌باشد. که در کلاس‌های آنلاین و حضوری مؤسسه ملل دانشجو بایستی با مشارکت در کلاس و گفتگو در جمع بر تقویت این مهارت خود تمرکز کند. در کنار مکالمه واژگان، گرامر و مهارت‌های شنیداری و نوشتاری و درک مطلب که برای تقویت زبان عمومی و در نهایت به موفقیت در آزمون‌های زبان بین‌المللی ختم خواهد شد، می‌پردازد.

سطح اول این مجموعه استارتر بوده و پنج سطح بعدی بر روی مهارت‌ها خواهد پرداخت تا دانشجو بتواند در پایان مجموعه در سطح B2 استاندارد زبانی اتحادیه اروپا قرار بگیرد. این مجموعه برای زبان عمومی تمام متقاضیان تحصیلی و کاری در امور مهاجرتی به شدت توصیه می‌شود. چرا که زبان عمومی قوی برگ برنده در آزمون‌ها و لازمه برای بهره بردن از دوره‌های آمادگی آزمون‌هایی مانند IELTS، TOEFL و GRE خواهد بود.

در کنار این سری کتب که واقعا کامل‌ترین و به روزترین منبع برای آموزش زبان هستند، از دیگر منابع آموزشی به صورت موردی انتخاب و در داخل دوره‌ها استفاده خواهد شد. که در ادامه مسیر آموزشی و دوره‌ها به تفسیر بیان شده است.

اطلاع رسانی رویدادهای آموزشگاه ملل (Newsletter)

برای اطلاع رسانی از شروع دوره‌ها، آزمون‌های آزمایشی، کلاس‌های مکالمه آزاد و رویدادهای مناسبتی می‌توانید شماره همراه خود را در قسمت زیر ثبت نموده تا به شما اطلاع رسانی انجام گیرد.

11 + 14 =

جدول و مسیر دوره های آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان و جوانان

مسیر آموزشی دوره های زبان برای نوجوانان و جوانان - آموزشگاه ملل
کد دوره نام دوره تعداد جلسات
MPL01 American English File Starter 34 جلسه
MPL02 American English File Level 1 44 جلسه
MPL03 American English File Level 2 44 جلسه
MAL01 American English File Level 3 50 جلسه
MAL02 American English File Level 4 50 جلسه
MAL03 American English File Level 5 50 جلسه
جاسات گفتگو آزاد - آموزشگاه ملل

جلسات مکالمه آزاد FREE-DISCUSS

آموزشگاه ملل به منظور تقویت مهارت‌های زبانی علاقمندان و دانش‌آموزان خود، مخصوصاً گروه سنی نوجوان و جوان که نیاز به تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری خود دارند، با حضور معلمین با تجربه جلسات مکالمه آزاد را به صورت حضوری و مجازی ویژه برگزار می‌کند. در این جلسات موضوعات عمومی زندگی روزمره و موضوعات آموزشی-تحصیلی با تاکید بر دایره واژگان متناسب آن موضوع، تلفظ صحیح و گرامر ساخت جمله‌های استفاده شده ، به کار برده می‌شود. در طول جلسه وقفه‌هایی توسط معلم به منظور تصحیح خطاها و تلفظ‌ها ایجاد خواهد شد. تا علاوه بر آموزش صحیح از امتداد اشتباه در داخل جلسات نیز جلوگیری شود.