زبان انگلیسی برای کودکان

قطعا یکی از مهمترین مقاطع سنی برای هر انسان دوران کودکی و نوجوانی است همانطور که تمامی روانشانسان بر این مورد اتفاق نظر دارند که شخصیت فرد در دوران کودکی و نوجوانی شکل می‌گیرد، به همین صورت نیز اغلب مهارت‌هایی که فرد در دوران زندگی خود می‌آموزد از دوران کودکی و نوجوانی او نشات می‌گیرد.

به همین جهت آموزش زبان دوم و سوم در دوران کودکی و نوجوانی با توجه به قدرت یادگیری این گروه سنی مهمترین تصمیمی است که می‌توانید برای فرزندتان بگیرید. در آموزشگاه ملل که در واقع قسمتی از هلدینگ آموزشی ملل می‌باشد و با توجه به سابقه طولانی و درخشان تدریس مقاطع ابتدایی که از افتخارات این موسسه است، دوره‌های آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان، می‌تواند بهترین انتخاب برای فرزندان شما باشد.

در این دوره‌ها کتاب ارزشمند و معتبر Big English که جهت آموزش کودکان سنین 7 تا 13 سال طراحی شده است. برای اولین بار توسط اساتیدی که آشنا به روانشناسی کودکان هستند و از جهت علمی نیز دارای مدرک Young TTC هستند، آموزش داده می شود.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان - آموزشگاه ملل
دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

چرا فرزندم را در آموزشگاه ملل ثبت‌نام کنم؟
مدرسه ابتدایی ملل

سابقه آموزش کودکان با مدارس ابتدایی ملل

معلم انگلیسی کودکان - آموزشگاه ملل

استفاده از معلمین مسلط به دو حوزه زبان و آموزش کودک

فضای آموزشی مناسب برای آموزش کودکان - آموزشگاه ملل

فضای آموزشی متناسب برای کودکان

استفاده از منابع آموزشی به روز برای آموزش زبان - آموزشگاه ملل

استفاده از منابع آموزشی معتبر و متنوع

آموزش حضوری و مجازی کودکان - آموزشگاه ملل

آموزش حضوری و مجازی

معرفی منابع دوره‌های آموزش زبان انگلیسی کودکان

در آموزشگاه ملل برای کودکان سنین ۷ تا ۱۳ سال از سری کتب Big English استفاده می‌شود. که از بهترین منابع معتبر کمبریج برای آموزش کودکان است. در این سری کتب که از ۷ جلد تشکیل می‌شود، آموزش زبان از سطح مبتدی (الفبا) تا سطح بالاتر از متوسطه که در کتاب هفتم بدست می‌آید، تدریس می‌گردد.

از مزایای این سری کتب آموزش زبان به کودک مطابق زبان خود اوست. یعنی با استفاده از شعر، داستان، خلاقیت و …، آموزش زبان انجام می‌پذیرد. در این کتاب‌ها علاوه‌ بر آموزش زبان انگلیسی مؤلف بر ارتقاء قدرت تفکر کودک نیز تاکید داشته است و محتوای آموزشی براساس آموزش متمرکز محتوایی-زبانی (CLIL) قرار دارد. در این کتاب محتوا به صورت جلسه به جلسه توسط دو کتاب یکی برای هدایت معلم و دیگری برای انجام تکالیف و تمرینات توسط دانش آموز مورد استفاده می‌باشد.

آزمون‌های طول دوره نیز براساس آزمون‌های YLE کمبریج می‌باشد. که کودک را با نحوه برگذاری آزمون‌های زبان بین‌المللی آشنا کرده و او را عادت خواهد داد، تا در مراحل بعدی به راحتی بتواند در آن آزمون‌ها موفق باشد.

اطلاع‌رسانی رویداد‌های آموزشگاه ملل (Newsletter)

در آموزشگاه ملل براساس مناسبت‌های مختلف برنامه‌های مختلف آموزشی-تفریحی برای کودکان به همراه والدین آن‌ها برگزار می‌شود. اگر شما نیز علاقه‌مند به اطلاع یافتن از این رویداد‌ها می‌باشد. لطفا شماره همراه خود را در قسمت پایین ثبت نمایید.

14 + 3 =

جدول مشخصات کلی دوره‌های آموزش زبان کودکان

کد دوره نام دوره تعداد جلسات
MPL1 Big English Stater 34 جلسه
MPL2 Big English Level 1 44 جلسه
MAL1 Big English Level 2 44 جلسه
MAL2 Big English Level 3 50 جلسه
MAL3 Big English Level 4 50 جلسه
MAL4 Big English Level 5 50 جلسه
MBL1 Big English Level 6 50 جلسه
MBL2 Big English Level 7 50 جلسه
MBL3 Big English Level 8 50 جلسه
MBL3 Big English Level 9 50 جلسه
MBL4 Big English Level 10 50 جلسه
MCL1 Big English Level 11 50 جلسه
MCL2 Big English Level 12 50 جلسه
مسیر آموزشی دوره های زبان برای کودکان - آموزشگاه ملل