Your browser don't support script - Please enable this option or update your browser

یادگیری آنلاین زبان فرانسه در منزل

دوره‌ آموزش آنلاین فرانسه آموزشگاه زبان ملل به گونه‌ای طراحی شده است که صفر تا صد زبان فرانسه را به صورت آنلاین فراخواهیدگرفت. چنانچه به هر دلیلی مثل ترافیک، مشغله کاری و یا نبود دسترسی به آموزشگاه زبان نمی‌توانید در کلاس حضوری شرکت کنید آموزشگاه زبان ملل این امکان را برای شما فراهم کرده‌است. در هر سطحی از زبان فرانسه که باشید می‌توانید ثبت‌نام کنید و شروع به یادگیری کنید.

آموزش آنلاین زبان فرانسه

هزینه کلاس آنلاین خصوصی فرانسه

خصوصی

جلسه تک نفره

۴۲۰

هزار تومان


جلسه ۹۰ دقیقه‌ای

تعامل بیشتر با استاد

سامانه آموزش آنلاین

امکان مشاهده مجدد کلاس

نیمه‌خصوصی

حداکثر دو نفر

۲۶۰

هزار تومان


جلسه ۹۰ دقیقه‌ای

تعامل دانش‌آموزان با یکدیگر

سامانه آموزش آنلاین

امکان مشاهده مجدد کلاس

نیمه‌خصوصی

حداکثر ۳ نفر

۲۱۰

هزار تومان


جلسه ۹۰ دقیقه‌ای

مکالمات و گفتگوهای بیشتر

سامانه آموزش آنلاین

امکان مشاهده مجدد کلاس

کلاس آنلاین زبان فرانسه

مزیت یادگیری آنلاین زبان فرانسه در منزل

یکی از مزیت‌های کلاس آنلاین زبان فرانسه اینست که در هر زمان و مکانی می‌توانید به یادگیری زبان بپردازید. مخصوصا اگر دسترسی به آموزشگاه زبان ندارید و برنامه کاری و درسی شلوغی دارید.

کاهش هزینه‌های رفت‌وآمد و همچنین خستگی ناشی از این موضوع می‌تواند دلیل مهمی برای انتخاب کلاس آنلاین باشد. با لباس راحت در منزل بمانید و از یادگیری لذت ببرید.

در کلاس‌های آنلاین جلسات ضبط می‌شوند و زبان‌آموز می‌تواند پس از اتمام کلاس و یا حتی بعدا دوباره فیلم را تماشا کند.

چرا باید زبان فرانسه یاد بگیریم؟

دومین زبان اروپا که نزدیک به ۲۸۰ میلیون نفر گویشور در سراسر دنیا دارد. تاریخ، ادبیات و هنر غنی و گسترده. فرصت‌ کار در بهترین کارخانه‌های فناوری و تحصیل در برترین دانشگاه‌های اروپا و جهان بخشی از دلایل یادگیری زبان فرانسه هستند. زبان فرانسه در ۲۹ کشور دنیا زبان رسمی است. از اروپا و آفریقا تا آمریکای شمالی گستره جغرافیایی این زبان است. تصور کنید با چند میلیون نفر می‌توانید ارتباط برقرار کنید.

در کشورهای فرانسه زبان صحبت‌کردن به این زبان اهمیت زیادی دارد. از صنعت و خودروسازی تا صنعت مد و فشن، کشور فرانسه جزو برترین‌های اروپا و جهان است. لوئی ویتان و شنل در یک سمت و خودروسازهایی مثل سیتروئن و رنو در سمت دیگر این غول‌های صنعتی هستند. در ضمن خودروی معروف بوگاتی هم در فرانسه تولید می‌شود.

فرهنگ و هنر چه کسی هست که نخواهد آثار رومن پولنسکی و ژان-لوک گدار رو به زبان اصلی نبیند. آثار متنی کشور فرانسه از تاثیرگذارترین‌ها در طول قرون و دوران معاصر هستند. نویسندگان مثل سارتر، سیمون دوبوآ، ولتر، امیل زولا، ویکتور هوگو و بالزاک. پس حتی اگر هنر فرانسه را به تنهایی در نظر بگیریم، دلیل قانع‌کننده برای شروع زبان فرانسه داریم.

تحصیلات و مهاجرت اسم دانشگاه سوربن را هم شنیده‌اید. دانشگاهی که تاریخچه آن به ۱۲۵۷ میلادی برمیگردد و قدمت طولانی دارد. فرانسه یکی از قطب‌های آموزش در اروپا است که هرساله پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان خارجی است. افرادی همچون ماری کوری برنده جایزه نوبل در این دانشگاه تحصیل کرده‌اند. تحصیل در کشور فرانسه یکی از دلایل قوی برای شروع یادگیری زبان فرانسه خواهد بود.

کلاس آنلاین زبان فرانسه

ویژگی‌های کلاس آنلاین فرانسه

دانشجو در حال کار با لپ‌تاپ
منابع آموزشی آنلاین و جذاب
تعامل بیشتر با معلم و دانش‌آموزان
تنوع در انتخاب ساعات کلاس و مدرس
کاهش هزینه‌های حمل و نقل و ترافیک
مدرک معتبر بین‌المللی از آموزشگاه ملل
امکان مشاهده مجدد کلاس به صورت ضبط‌شده
شرکت در کلاس بدون محدودیت فیزیکی از هرکجای دنیاسطوح مختلف آموزش زبان فرانسه

سطح A1

اولین سطح زبان که زبان‌آموز با الفبای و مقدمات زبان فرانسه آشنا است. در این مرحله می‌توانید یک مکالمه ساده و کوتاه داشته باشید. خودتان را معرفی کنید و عبارات کوتاه درباره زندگی شخصی افراد بپرسید. همچنین حرف‌های طرف مقابل متوجه می‌شوید در صورتیکه به آرامی صحبت کنند.

سطح A2

دانش زبانی شما در این سطح در حدی است که نیازهای روزانه خود را برطرف می‌کنید. به خرید می‌روید و با همکاران و همکلاسی‌هایتان مکالمات کوتاهی دارید. وظایف ساده و معمول را به انجام می‌رسانید.

سطح B1

به اندازه اطلاعات و دایره واژگان شما در این سطح بالاست که می‌توانید درباره تجربیات، آرزوها و اهداف خود صحبت کنید. می‌توانید به سفر بروید و با افراد محلی ارتباط برقرار کنید. پای تلویزیون بنشینید و موضوعات آشنا مثل کار و از این قبیل را متوجه شوید.

سطح B2

شما در این مرحله از آموزش زبان فرانسه توانایی‌ برقراری ارتباط با افراد بومی را دارید. می‌توانید درباره موضوعات پیچیده و دشوار اظهار نظر کنید و مفاهیم انتزاعی را درک کنید. دیدگاه خود را به راحتی بیان می‌کنید و معایب و مزایای آن را برمی‌شمارید.

سطح C1

دیگر وقت آن رسیده که شما خود را یک بومی به حساب بیاورید. یک کتاب تخصصی برمی‌دارید و خط به خط آن را متوجه می‌شوید. مفاهیم استعاری را متوجه شده و آنها را استنباط می‌کنید. در این مرحله شما نیاز به فکر کردن ندارید و به دنبال عبارت و کلمات مناسب نمی‌گردید بلکه به صورت روان حرف می‌زنید و می‌نویسید.

سطح C2

از الآن می‌شود به شما گفت استاد اعظم. حالا تمام موارد لازم برای یادگیری زبان را دریافت کرده‌اید. به قول معروف جیب شما پر است از اصطلاحات و واژگان پیچیده و دشوار. می‌توانید متون را خلاصه‌سازی و برداشت شخصی خود را روان و دقیق بیان کنید.

شهریه کلاس های این دوره

شهریه

سوالات متداول

تعیین سطح آموزشگاه ملل به صورت آنلاین و از طریق پلتفرم آنلاین موسسه برگزار و زمان جلسه تعیین سطح با شما هماهنگ می‌شود.

نیازی به سیستم حرفه‌ای وجود ندارد و با لپ‌تاپ شخصی و یا حتی گوشی همراه هم می‌توانید در کلاس شرکت کنید.

هیچ تفاوتی وجود ندارد و هر دو کلاس از سطح آموزشی یکسانی برخوردارند.

جواب سوال خود را پیدا نکردید ؟

لوگوی آموزشگاه زبان ملل

مجموعه بین‌المللی آموزشی ملل

آموزشگاه زبان و فنی‌ و حرفه‌‌ای

جهت تعیین سطح دانش فعلی شما در حوزهٔ فعالیت‌های آموزشی ملل و پیشنهاد بهترین دوره مناسب با شرایط و هدف شما، می‌توانید از طریق این فرم مشخصات خود را وارد کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان