Your browser don't support script - Please enable this option or update your browser
blue sky

آموزش زبان انگلیسی

دپارتمان زبان انگلیسی ملل

یادگیری زبان انگلیسی نیاز مجامع علمی و تجاری دنیای امروز است. آموزش زبان انگلیسی لازمه تکنولوژی و تعامل با دنیای بین‌الملل است. بایستی به جرأت گفت اهمیت یادگیری زبان انگلیسی از هر زبان دیگری بیشتر و بالاتر است. لذا در مؤسسه ملل نیز، آموزش زبان انگلیسی در دپارتمان زبان‌های خارجی از جمله بخش‌های مهم است.

در هر سطح زبانی که باشید می‌توانید در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی موسسه ملل شرکت کنید. دوره‌های آموزش انگلیسی از رده سنی کودکان تا بزرگسالان در ۶ سطح برگزار می‌شوند. همچنین کارگاه‌های موضوعی و تخصصی برای دوره‌های مکالمه آزاد و زبان انگلیسی بازرگانی و پزشکی برای علاقمندان تشکیل می‌شوند.

دپارتمان آموزش انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

مهارت های زبان انگلیسی خود را توسعه دهید، چیز جدیدی بیاموزید، و قدرت مکالمه‌ی خود را از هر کجای دنیا افزایش دهید!

  • معلمان خبره

  • دسترسی همیشگی

  • کلاس‌های هیبرید

  • توسعه فردی

ما بهتر می‌دانیم که یادگیری مبتنی بر آنلاین می تواند تغییر قابل توجهی برای دسترسی به دانش‌آموزان از سراسر جهان ایجاد کند! ارائه گزینه‌هایی برای یادگیری بهتر همیشه می‌تواند بهترین نتایج را ارائه دهد!

دوره‌های زبان انگلیسی فعال

رده‌های سنی آموزش زبان انگلیسی

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی کودکان با آموزش به دیگر گروه‌های سنی کاملاً تفاوت‌های ساختاری دارد. یادگیری زبان کودکان بایستی متناسب با زبان آنها، سرعت یادگیری و به صورت تدریجی و در قالبی سرگرم‌کننده و بازی‌گونه باشد.

در دپارتمان آموزش زبان انگلیسی ملل که خوشبختانه سابقه درخشان آموزش کودکان در مجموعه دبستان‌های ملل را به همراه دارد، دوره‌های آموزش زبان انگلیسی به کودکان با استفاده از سری کتب Big English که مختص آموزش به کودکان است در ساختاری همراه با شعر و موسیقی و استفاده از تصاویر در محیطی صمیمی با نظارت اساتید با تجربه برگزار می‌شود.

هفت دوره تعریف شده برای آموزش زبان انگلیسی کودکان، کودک را از الفبای انگلیسی تا سطح B1 زبانی که بتواند به راحتی نیازهای خود را بیان کند، خواهد رساند.

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

یادگیری زبان انگلیسی در دوران نوجوانی تاثیر فراوانی در آینده آنها خواهد داشت. قطعاً یادگیری زبان دوم اهمیت زیادی دارد. زبان انگلیسی نیز مهم‌ترین زبان بین‌المللی است. در نتیجه یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند در شکل‌گیری آینده فرزند شما نقش بسیار مهمی را بازی کند. لذا توصیه اغلب مشاورین تحصیلی، آموزش زبان انگلیسی در دوران نوجوانی و جوانی است.

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ملل از مبتدی تا پیشرفته توسط مدرسین با تجربه و با محتوای آموزشی مناسب انجام می‌پذیرد. سری کتب American English File برای این گروه سنی بهترین گزینه است. چراکه تمرکز این کتب بر مکالمات روزمره، دایره واژگانی موضوعی و گرامر مقدماتی زبان انگلیسی تا متوسطه می‌باشد.

پپس از دوره‌های عمومی زبان انگلیسی، دوره‌های آمادگی آزمون نیز برای این گروه سنی برای رسیدن به مدارک زبان IELTS، TOEFLو … به منظور ادامه تحصیل در دانشگاه‌های بین‌المللی ادامه خواهد یافت.

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

یادگیری زبان انگلیسی در هر کاری که باشید برای شما واجب است. یک بزرگسال همیشه این سوال را دارد که چقدر طول می‌کشد تا زبان انگلیسی را یاد بگیریم. جواب این سوال به تلاش شما بستگی دارد و کلاس آموزش زبان انگلیسی که در آن شرکت می‌کنید.

در آموزشگاه زبان ملل کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته برای گروه سنی بزرگسال برگزار می‌شود. این دوره‌ها از سری کتب American English File به همراه تمرین‌های مکالمه و دوره‌های مکالمه آزاد تشکیل می‌شود. زبان‌آموز ابتدا تعیین سطح شده سپس در دوره مناسب خود، آموزش را آغاز خواهد کرد.

مسیر دوره‌های عمومی زبان انگلیسی به دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی برای متقاضیان مهاجرت و موفقیت در آزمون‌های آیلتس، تافل و … نیز ختم خواهد شد. که در آموزشگاه ملل با کیفیت بالا و توسط مدرسین باتجربه آموزش داده می‌شود.

آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی

آزمون زبان انگلیسی GRE

آزمون GRE

آزمون جی آر ای GRE (Graduate Record Examinations) آزمونی است که برای ورود به مؤسسات آموزشی در کانادا و آمریکا بیشتر مورد استفاده است این آزمون نیز مانند تافل از آزمون‌های سازمان غیرانتفاعی Educational Testing Service می‌باشد. از تفاوت‌های این آزمون با دیگر آزمون‌ها وجود سنجش مهارت‌هایی مانند استدلال‌آوری کلامی، استدلال‌آوری آماری، نوشتن به صورت تحلیلی و تفکر انتقادی با سوالاتی در حوزه‌های جبر، هندسه، ریاضیات و واژگان می‌باشد. هم اکنون نیز حداکثر نمره در این آزمون ۱۷۰ می‌باشد. آزمون کمی کمتر از ۴ ساعت به طول می انجامد.

آزمون زبان آیلتس

آزمون آیلتس (IELTS)

آیتلس یا IELTS مخفف (International English Language Testing System) است که توسط اشتراک سه نهاد British Council، IDP: IELTS Australia و Cambridge Assessment English برگزار می‌شود این آزمون برای هر چهار مهارت شنیداری، خواندن، گفتاری و نوشتاری بخش‌های مجزایی دارد و به هر کدام نمره‌ای جداگانه در مقیاس ۰ تا ۹ را می‌دهد. این آزمون همه ساله برای بیش از ۳ میلیون متقاضی در بیش از ۱۴۰ کشور دنیا برگزار می‌گردد و نمره آن برای امور مهاجرتی و تحصیلی در کشور‌های استرالیا، بریتانیا، کانادا، نیوزلند و آمریکا قابل استناد است.

آزمون زبان تافل

آزمون تافل (TOEFL)

آزمون تافل Test of English as a Foreign Language آزمونی است برای ورود غیرانگلیسی زبانان به بیش از یازده هزار دانشگاه در بیش از ۱۵۰ کشور. امتیاز تجاری این آزمون در اختیار سازمان غیرانتفاعی Educational Testing Service است. این آزمون به دو صورت کاغذی (PBT) و اینترنتی (iBT) برگزار می‌شود. که به ترتیب حداکثر نمرات ۶۷۷ و ۱۲۰ برای هر کدام می‌باشد. این آزمون هر چهار مهارت خواندن، شنیدن، گفتگو و نوشتار را در خود دارد و آزمون آن کمی کمتر از ۴ ساعت به طول می‌انجامد.

نظرات شما درباره ما

Testimonial Author

علیرضا مرتضوی

دوره big english

"من بسیار از مجموعه ملل ممنونم بخاطر برگذاری این دوره. توانایی های من در این دوره بسیار پیشرفت کرد و الان میتونم به طور کامل به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنم."

Testimonial Author

محمد حسینی

دوره family and friends

"من بسیار از مجموعه ملل ممنونم بخاطر برگذاری این دوره. توانایی های من در این دوره بسیار پیشرفت کرد و الان میتونم به طور کامل به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنم."

Testimonial Author

علی حمیدی

Big English 4

"من بسیار از مجموعه ملل ممنونم بخاطر برگذاری این دوره. توانایی های من در این دوره بسیار پیشرفت کرد و الان میتونم به طور کامل به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنم."

رویداد های زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ملل در اصفهان

برگزاری کلاس های حضوری

کلاس‌هاي آموزش زبان انگلیسی ملل مطابق با آخرين استانداردهاي آموزشي اروپا است. استفاده از منابع آموزشي بروز و مدرسین باتجربه از ويژگي‌هاي آموزشگاه زبان ملل است. کلاس‌هاي آموزش زبان انگلیسی ملل براساس استاندارد اروپايي در 6 سطح تشکيل مي‌شوند.

blue sky

سوالات متداول

در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی ، شما هر چهار مهارت اصلی زبان یعنی گفتاری ، شنیداری ، نوشتاری و خواندن را فرا‌می‌گیرید.

وابسته به تلاش و جدیت شما بعد از آشنایی با الفبا و قواعد ابتدایی زبان انگلیسی می‌توانید مکالمه را شروع کنید.

بله تمام متد های آموزشی ملل مورد تایید وزرات آموزش و پروش است و ما همیشه در حال رصد و پیگیری بهترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی هستیم.

جواب سوال خود را پیدا نکردید ؟

لوگوی آموزشگاه زبان ملل

مجموعه بین‌المللی آموزشی ملل

آموزشگاه زبان و فنی‌ و حرفه‌‌ای

جهت تعیین سطح دانش فعلی شما در حوزهٔ فعالیت‌های آموزشی ملل و پیشنهاد بهترین دوره مناسب با شرایط و هدف شما، می‌توانید از طریق این فرم مشخصات خود را وارد کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان


    همکاران ما