Your browser don't support script - Please enable this option or update your browser

معرفی موسسه آموزش زبان IH London

IH London سازمانی غیرانتفاعی در مرکز شهر لندن، در کشور انگلستان می باشد که با هدف آموزش فراگیر زبان انگلیسیِ بریتانیایی با کیفیت، در سراسر جهان به صورت خیریه در سال 1962 میلادی تاسیس شده است. این بنیاد دارای مقاصد تجاری نبوده و تمامی منافع آن برای حفظ و ادامه فعالیت همین سازمان و تامین تجهیزات و زیرساخت‌های لازم برای ادامه حیات آن استفاده می‌شود.

IH London با بیش از 8000 هزار دانش‌آموز نوجوان، جوان و بزرگسال دوره‌های خود را به صورت آنلاین و حضوری در شهر لندن برگذار می‌کند و دانشجویان در تمامی سنین می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند. علاوه بر دوره‌های عمومی، دوره‌های اختصاصی برای پزشکان، پرستاران و وکلا نیز برگزار می‌شود. در این دوره‌ها آمادگی آزمون، حل نمونه سوالات و رفع اشکال به صورت کامل برای شرکت کنندگان انجام می‌گیرد.

موسسه IH London در 9 طبقه با تجهیزاتی از قبیل کتابخانه بزرگ، کافه، مرکز رایانه (سایت)، فضای فعالیت‌های اجتماعی، پذیرش و بیش از 53 کلاس درس مجهز در حال خدمات رسانی برای گروه سنی بزرگسال می‌باشد. در کنار این مرکز، مرکز آموزش زبان برای نوجوان نیز به صورت مجزا قرار دارد. ههچنین کالج لندن طرف قرارداد با بیش از 150 مدرسه در 50 کشور دنیا می‌باشد که متقاضیان می توانند دوره های خود را در صورت عدم علاقه به ترک محل کار و زندگی خود در آنها بگزارنند.

چرا IH London

 • 1

  برترین مدرسه شماره یک آموزش زبان با برترین دوره های آموزشی در مرکز لندن

 • 2

  بالاترین کیفیت آموزشی و رضایت دانش آموزان و دانشجویان را در بازخوردها

 • 3

  دریافت مقام بهترین مدرسه آموزشی لندن در سال 2019

 • 4

  سابقه 65 ساله در امر آموزش و برندی جهانی در زمینه آموزش زبان انگلیسی

 • 5

  سابقه 65 ساله در امر آموزش و برندی جهانی در زمینه آموزش زبان انگلیسی

 • 6

  اولین برگزار کننده دوره های آموزشی OET به صورت حضوری و آنلاین

 • 7

  یکی از بزرگترین مراکز آزمون بین المللی IELTS در اروپا

آموزشگاه زبان ملل ، نماینده رسمی IH London در ایران

موسسه آموزشی بین‌المللی ملل با توجه به سابقه درخشان خود در امر آموزش و ویژگی همیشگی پیشرو بودن در آموزش برای ایرانیان توانسته است، گواهینامه نمایندگیِ رسمی از کالج IH London در کشور ایران را طی توافقات حاصل شده فی مابین و سالها تبادل دانشجو با این موسسه بدست آورد و هم اکنون نیز افتخار دارد تا دوره‌های آنلاین و حضوری این موسسه را برای ایرانیان و علاقه‌مندان به حوزه زبان‌آموزی و همچنین پزشکان، پرستاران و وکلای عزیز ارائه دهد. این دوره‌ها شامل دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس، GMAT، Business، OET و ... می‌باشد. در صورتی که شما نیز علاقه‌مند به حضور در این دوره‌ها چه حضوری و چه آنلاین هستید، لطفا با یکی از شماره‌های پذیرش آموزشگاه ملل که در پایین همین صفحه نیز آورده شده است، تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ملل شما را برای دریافت پذیرش از این کالج راهنمایی فرمایند.

جام طلایی

دوره های OET کالج IH London

 • OET Online Course for Doctors focus on Speaking and Writing

  دوره زبان تخصصی برای پزشکان در آزمون OET با تمرکز بر گفتار و نوشتار

 • OET Online Course for Nurses focus on Speaking and Writing

  دوره زبان تخصصی برای پرستاران در آزمون OET با تمرکز بر گفتار و نوشتار

 • Reach OET B Medicine for Nurses - Online

  دوره دستیابی به سطح B در آزمون OET برای پرستاران

 • OET Intensive Preparation for Medical professionals Online

  دوره فشرده آمادگی برای آزمون‌های حرفه‌ی پزشکی

 • REACH OET B for Nurses

  دوره دستیابی به سطح B در آزمون OET برای پرستاران

 • ESSENTIAL GRAMMAR FOR HEALTHCARE

  گرامرهای ضروری برای بخش درمان

 • OET online evening course for Doctors – focus on speaking and writing

  دوره آنلاین بزرگسالان برای پزشکان با تمرکز بر روی گفتار و نوشتار

 • OET Preparation intensive for Nurses

  دوره آمادگی برای پرستاران

در مورد دوره‌های OET بیشتر بدانید

دوره های IELTS کالج IH London

دوره آیلتس کالج ih لندن

آزمون آیلتس IELTS – یک آزمون بین‌المللی با هدف سنجش سطح تسلط زبان متقاضی است که با اهداف آکادمیک و کاری به صورت مجزا برگزار می‌شود. این آزمون چهار مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن را مورد بررسی قرار داده و از مدارک معتبر برای دریافت پذیرش از موسسات آموزشی، کالج‌ها و دانشگاه‌های انگلیسی زبان سراسر دنیا می‌باشد. همانند سراسر جهان موسسات و آموزشگاه های زیادی در ایران نیز دوره های آمادگی آزمون آیلتس را برگزار می‌کنند.

حال این سوال به وجود می آید که چرا با وجود موسسات ایرانی در سطح کشور باز موسسه ملل تلاش دارد تا دوره‌های آیلتس خود را با همکاری موسسه IH London برگزار کند؟

 • سابقه موفقیت بیش از 80 درصدی در رسیدن به نمره دلخواه در بین شرکت کنندگان دوره های IH LONDON
 • یادگیری آیلتس از خود آزمون‌گیرندگان و طراحان سوال آیلتس که می توانند به شما جدیدترین تکنیک‌های به‌روز آزمون دهی را آموزش دهند.
 • آزمون ماک یا همان آزمون آزمایشی آیلتس در شرایط برابر با آزمون اصلی
 • اولویت رزرو آزمون آیلتس در مرکز خود IH London و مراکز داخل انگلستان برای دانشجویان IH London
 • دسترسی به به‌روزترین منابع درسی و محتوای آموزشی زیر نظر بهترین اساتید بین المللی
در مورد دوره های IELTS بیشتر بدانید

دوره‌های TESOL و CELTA و تربیت مربی زبان انگلیسی

کالج IH London معروفترین کالج در سطح جهانی برای آموزش مدرسین زیان انگلیسی می‌باشد به طوری که دو موسس اصلی این کالج آقا و خانم هایکرافت از بنیانگذاران مدرک CELTA که مخفف (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) می‌باشد، بوده‌اند. و امروز هنوز نیز این مدرک با وجود معرفی استانداردها و مدارک جدیدتر اعتبار بالای خود را حفظ کرده است.

دوره سلتا آموزش زبان انگلیسی

دوره‌های CELTA و همچنین دوره‌های TEFL و TESOL پیشرفته مربی‌گری زبان در این کالج با استاندارد بین‌المللی و مدرک معتبر آن به صورت آنلاین و حضوری ارائه می شود. و اگر شما نیز علاقه‌مند برای شرکت در این دوره و اضافه نمودن مدرک رسمی این موسسه به رزومه کاری خود هستید. از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشید.

 • دریافت مدرک معتبر از مشهورترین مرکز تربیت مربی و مدرس برای زبان انگلیسی در جهان
 • دریافت و یادگیری جدیدترین متدهای آموزشی و به‌روز
 • یادگیری از برترین مدرسین بین‌الملل زبان انگلیسی در کشور انگلستان

دوره‌های Business English کالج IH London

زمانی در قرن 19ام بریتانیا تنها و بزرگترین قلب تجاری در تمام دنیا بود، با اینکه دو قرن از آن زمان می گذرد، هنوز نیز انگلستان و قلب آن لندن بزرگترین مرکز نقل و انتقالات بانکی در قاره اروپا و مرکز استقرار بزرگترین بانکهای جهانی برای اتصال اقتصادی شرق به غرب می‌باشد. قطعا یادگیری زبان تخصصی تجارت در یکی از مهمترین مراکز تجارت جهانی تجربه‌ای فوق العاده و تاثیرگذار بر روی آینده هر بیزینسمن و تاجری است که این آرزو در دوره‌های ویژه زبان تخصصی تجارت در کالج لندن آموزش داده می‌شود. در این دوره‌ها از لغات و اصلاحات (Idiom) این زبان تا نحوه مذاکره و تنظیم قرارداد حقوقی با زبان انگلیسی و واژگان تخصصی زبان انگلیسی در مباحث تجارت و حقوق بین الملل آموزش داده می‌شود.

از دیگر مزایای این دوره‌ها، امکان ایجاد دوره‌های سفارشی برای شرکت‌های بزرگ و بین المللی با توجه به نیاز خود شرکت یا کمپانی می‌باشد و همچنین حضور در دوره‌ها می تواند منجر به توسعه شبکه دوستان و همکاران بین‌المللی شما نیز گردد که می‌تواند آینده کاری شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

دوره زبان انگلیسی تجارت دوره زبان انگلیسی مخصوص بازرگانان
در مورد دوره های Business English بیشتر بدانید