Your browser don't support script - Please enable this option or update your browser

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

بهترین زمان آموزش زبان انگلیسی دوران نوجوانی است. فرد در این دوره انرژی فراوانی دارد. به دنبال پیشرفت و یادگیری است. آموزشگاه زبان ملل دوره‌های ویژه نوجوانان را در قالب کلاس‌های حضوری و آنلاین برگزار می‌کند. اساتید مجرب و با سابقه در زمینه آموزش زبان انگلیسی همراه شما در مسیر یادگیری خواهند بود.

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان
آموزش زبان انگلیسی نوجوانان آنلاین

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

رویکرد آموزشگاه زبان ملل به سمت کلاس آنلاین زبان انگلیسی است. پیشرفت فناوری و تغییراتی که دوران کووید۱۹ اتفاق افتاد، آموزش را متحول کرد. اگر دوست دارید به صورت آنلاین زبان انگلیسی را فرابگیرید ما امکانات ویژه‌ای برای شما فراهم کرده‌ایم. سامانه آموزش آنلاین آموزشگاه ملل به شما این انتخاب را می‌دهد تا از هر کجا که هستید در کلاس‌ زبان انگلیسی آنلاین شرکت کنید.

چرا آموزشگاه زبان ملل را برگزینم؟

دانشجوی زبان انگلیسی
استفاده از منابع آموزشی معتبر و متنوع
برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی به همراه آزمون‌های آزمایشی (Mock)
برگزاری دوره‌های تخصصی زبان انگلیسی در تجارت بین‌المللی با اساتید با سابقه
نتایج و کارنامه‌های درخشان دانشجویان در آزمون‌های بین‌المللی
آموزش حضوری، مجازی و ترکیبی برای دوره‌های خصوصی و عمومی
سابقه طولانی و درخشان در زمینه آموزش در گروه‌های سنی متفاوت

معرفی منابع دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی برای نوجوانان و جوانان

در مؤسسه ملل تلاش شده از بهترین و به روزترین منابع آموزشی استفاده شود. لذا برای گروه سنی نوجوانان و جوانان سری کتب American English File از انتشارات معتبر Oxford انتخاب شده است. این سری کتب از شش سطح تشکیل شده است که در داخل هر کتاب نیز بین ۱۰ تا ۱۲ درس تعریف شده است. از مهمترین نقاط قوت این مجموعه پرداختن به بحث مکالمه و مهارت گفتار می‌باشد. که در کلاس‌های آنلاین و حضوری مؤسسه ملل دانشجو بایستی با مشارکت در کلاس و گفتگو در جمع بر تقویت این مهارت خود تمرکز کند. در کنار مکالمه واژگان، گرامر و مهارت‌های شنیداری و نوشتاری و درک مطلب که برای تقویت زبان عمومی و در نهایت به موفقیت در آزمون‌های زبان بین‌المللی ختم خواهد شد، می‌پردازد.

سطح اول این مجموعه استارتر بوده و پنج سطح بعدی بر روی مهارت‌ها خواهد پرداخت تا دانشجو بتواند در پایان مجموعه در سطح B2 استاندارد زبانی اتحادیه اروپا قرار بگیرد. این مجموعه برای زبان عمومی تمام متقاضیان تحصیلی و کاری در امور مهاجرتی به شدت توصیه می‌شود. چرا که زبان عمومی قوی برگ برنده در آزمون‌ها و لازمه برای بهره بردن از دوره‌های آمادگی آزمون‌هایی مانند IELTS، TOEFL و GRE خواهد بود.

در کنار این سری کتب که واقعا کامل‌ترین و به روزترین منبع برای آموزش زبان هستند، از دیگر منابع آموزشی به صورت موردی انتخاب و در داخل دوره‌ها استفاده خواهد شد. که در ادامه مسیر آموزشی و دوره‌ها به تفسیر بیان شده است.

جدول و مسیر دوره های آموزش عمومی زبان انگلیسی برای نوجوانان

کد دوره نام دوره تعداد جلسات
MPL01 American English File starter ۳۴ جلسه
MPL02 American English File Level 1 ۴۴ جلسه
MPL03 American English File Level 2 ۴۴ جلسه
MAL01 American English File Level 3 ۵۰ جلسه
MAL02 American English File Level 4 ۵۰ جلسه
MAL03 American English File Level 5 ۵۰ جلسه
مسیر طی کردن دوره‌های زبان American English File بزرگسالان
quote shape

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی ویژه مدیران و کارآفرینان و استارت‌آپ‌ها

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی ویژه مدیران و کارآفرینان دوره‌هایی تخصصی برای علاقمندان حوزه کسب و کار و استارت‌آپ می‌باشد که قصد راه‌اندازی یک استارت آپ بین‌المللی را دارند و یا برای تقویت خود در فضای رقابتی بین‌المللی نیاز به تسلط بر زبان انگلیسی در این حوزه دارند. در این دوره واژگان مربوط به حوزه کسب و کار از امور کارفرمایی، تعریف پروژه، امور مالی و تجاری و حسابداری تا واژگان با بار حقوقی برای عقد قرارداد و برون‌سپاری و زنجیره تامین تا نحوه مکاتبات رسمی، عقد قرارداد بین‌المللی، بازاریابی و بازارسازی و همچنین مکالمات کاربردی تجاری، تعامل با نمایندگان فروش بین‌المللی، تفاوت‌های فرهنگی در حوزه‌های فرهنگی بین‌المللی و تاثیر آن بر کسب و کار و … برای مدیران آموزش داده می‌شود. در پایان این دوره دانش‌پذیر می‌تواند از شروع فرآیند ساخت یک طرح کسب و کار (Business Plan) به زبان انگلیسی تا امور مالی-حسابداری، بازاریابی بین‌المللی و نحوه تهیه مکاتبات اداری تا عقد قرارداد نمایندگی فروش و … را تا انتها پیاده‌سازی کند.

دوره‌های زبان برای استارت‌آپ‌ها و کارآفرینان
دوره‌های زبان انگلیسی ویژه تجار و بازرگانان
quote shape

دوره‌های زبان انگلیسی ویژه تجار و بازرگانان

آموزشگاه ملل مفتخر است که دوره‌های آموزش زبان انگلیسی ویژه تجار و بازرگانان و فعالین اقتصادی بین‌المللی به خصوص برای اعضای محترم اتاق‌های بازرگانی کشور برگزار می‌کند. در این دوره‌ها واژگان مرتبط با تجارت و کسب و کار، عبارات پر کاربرد در محیط تجاری، واژگان حوزه حمل و نقل (لاجستیک)، مکالمات کوتاه و رسمی برای تعاملات بازرگانی، نامه‌نگاری رسمی و بین‌المللی به زبان انگلیسی، نحوه نگارش گزارش‌های تجاری بین‌المللی و … که همگی از نیازهای یک بازرگان حرفه‌ای است، با استناد به منابع و رفرنس‌های بازرگانی بین‌المللی آموزش داده می‌شود. این دوره برای تمامی مدیران عامل و مدیران حوزه بازاریابی بین‌المللی مناسب می‌باشد. و تمامی احتیاجات آن‌ها را برای فعالیت حرفه‌ای در این مسیر، تامین خواهد کرد.

quote shape

جلسات مکالمه آزاد انگلیسی FREE-DISCUSS

آموزشگاه ملل به منظور تقویت مهارت‌های زبانی علاقه‌مندان و دانش‌پذیران خود که نیاز به تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری خود دارند. با حضور معلمین با تجربه جلسات مکالمه‌آزاد را به صورت حضوری و مجازی ویژه برگزار می‌کند. در این جلسات موضوعات عمومی زندگی روزمره و موضوعات آموزشی-تحصیلی با تاکید بر دایره واژگان متناسب آن موضوع، تلفظ صحیح و گرامر رایج استفاده شده ، به کار برده می‌شود. در طول جلسه وقفه‌هایی توسط معلم به منظور تصحیح خطاها و تلفظ‌ها ایجاد خواهد شد. تا علاوه بر آموزش صحیح از امتداد اشتباه در داخل جلسات نیز جلوگیری شود. برای اطلاعات بیشتر درباره این جلسات با آموزشگاه ملل در ارتباط باشید.

جلسات مکالمه آزاد FREE-DISCUSS
کارگاه‌های آموزشی تجارت و بازرگانی
quote shape

کارگاه‌های آموزشی تجارت و بازرگانی

دوره‌های آموزشی زبان و تجارت دوره‌هایی است که در آن دانش‌پذیر هم‌زمان، هم مفاهیم کسب و کار و تجارت برای مثال اینکوتمرز (Incoterms) و هم دانش زبان انگلیسی خود را تقویت می‌کند. در این کارگاه‌ها که به صورت یک روزه و تا چند روزه برگذار می‌شوند. اصول کسب و کار و تجارت و واژگان و ساختارهای زبان انگلیسی به صورت توامان و به هم‌پیوسته آموزش داده می‌شوند. این امر دانش‌پذیر را از خواندن مطالب پراکنده و غیرمرتبط بی‌نیاز می‌کند.

اطلاع‌رسانی رویدادهای آموزشگاه ملل (Newsletter)

برای اطلاع‌رسانی از شروع دوره‌ها، آزمون‌های آزمایشی، کلاس‌های مکالمه آزاد و رویدادهای مناسبتی می‌توانید شماره همراه خود را در قسمت زیر ثبت نموده تا به شما اطلاع‌رسانی انجام گیرد.