Your browser don't support script - Please enable this option or update your browser

آموزش زبان فرانسه نوجوانان

آموزش زبان فرانسه به نوجوانان از اهمیت خاصی برخوردار است. نوجوانان با توجه به تغییرات رفتاری در این سن و همچنین چالش‌هایشان در دوران حساسی قرار دارند. هدفمندی و ایجاد علاقه به یادگیری در نوجوانان از اهداف آموزش زبان فرانسه در این رده سنی است. این کلاس‌های مخصوص نوجوانان از سن 12 تا 16 سال است و در قالب دوره‌های ترمیک و خصوصی برگزار می‌شود.

دانشجوی نوجوان زبان فرانسه
آموزش زبان فرانسه نوجوانان

آموزش آنلاین زبان فرانسه نوجوانان

آموزش فرانسه برای نوجوانان چالشی فراوان دارد. این چالش‌ها ممکن است از تفاوت‌های گرامری و لغوی با زبان مادری گرفته تا فهم اصطلاحات فرهنگی و تاریخی فرانسه برخوردار باشند. اما در کنار این چالش‌ها، آموزش این زبان به نوجوانان مزایایی بی‌نظیر را به ارمغان می‌آورد. آموزش فرانسه به نوجوانان امکان برقراری ارتباط با جوامع بین‌المللی را فراهم می‌کند. زبان فرانسه به عنوان یکی از زبان‌های رسمی در سازمان ملل، اتحادیه اروپا، و دیگر سازمان‌ها، درک و تسلط بر این زبان، در آینده فردی را برای شرکت در جهانی پویا و چندفرهنگی آماده می‌کند.

چرا آموزشگاه ملل را برگزینم؟

دانشجو در حال کار با لپ‌تاپ
استفاده از منابع آموزشی معتبر و متنوع
برگزاری آزمون‌های آزمایشی و رسمی و ارائه مدرک معتبر بین‌المللی
دوره‌های تخصصی مخصوص رده سنی نوجوانان
نتایج و کارنامه‌های درخشان دانشجویان در آزمون‌های بین‌المللی
آموزش حضوری، مجازی و ترکیبی برای دوره‌های خصوصی و عمومی
سابقه طولانی و درخشان در زمینه آموزش در گروه‌های سنی متفاوت

معرفی منابع دوره‌های آموزشی زبان فرانسه برای نوجوانان

کتاب آموزش زبان فرانسه Adosphère برای نوجوانان توسط ماری-لوئیز ، سیسیل زارات و سیلوی پوازون-کینتون در چهار جلد نوشته شده است. این کتاب از سطح متوسط تا پیشرفته را پوشش می‌دهد. Adosphère یک مجموعه کتاب آموزشی جامع است که به طور خاص برای نوجوانان طراحی شده است. این مجموعه به منظور تقویت هر چه بیشتر مهارت‌های زبانی در محیط‌های واقعی تالیف شده است.

Adosphère از مواد آموزشی واقعی و جذابی استفاده می‌کند که به نوجوانان این امکان را می‌دهد تا درک عمیقی از زبان فرانسه و فرهنگ فرانسه پیدا کنند. داستان‌ها، مقالات، و واژگان این کتاب به شیوه‌ی جذابی ارائه شده‌اند. هر درس Adosphère شامل تمرینات متنوعی برای تقویت مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن، و گفتاری است. این تمرینات از فعالیت‌های گروهی، بازی‌ها، و تمرینات تعاملی بهره می‌برند.

این مجموعه به تنوع موضوعات می‌پردازد تا نوجوانان به واژگان و اصطلاحات مختلف زبان فرانسه در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، و تحصیلی آشنا شوند. Adosphère به تقویت همزمان مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن، و نوشتن تاکید دارد. این رویکرد یکپارچه کمک می‌کند تا نوجوانان زبان را به صورت جامع و کامل یاد بگیرند.

مجموعه Adosphère همراه با منابع آنلاینی است که شامل تمرینات اضافی، ویدئوها، و فعالیت‌های تعاملی می‌شود. این امکان به دانش‌آموزان داده می‌شود تا به صورت مستقل و آنلاین مهارت‌های خود را تقویت کنند.

متد آموزش فرانسه نوجوانان

تعداد جلسات نام دوره کتاب دوره
A1-A2 Adosphère 1
A1-A2 Adosphère 2
A2 Adosphère 3
B1 Adosphère 4

سطح زبان خود را نمیدانید؟

A1-A2

در این سطح نوجوان با مفاهیم ابتدایی زبان فرانسه آشنا می‌شود و خودش را در ابتدای راه یادگیری فرانسه می‌بیند.

A1-A2

در این سطح آموزش زبان فرانسه به سطح بالاتری می‌رود و نوجوان با مفاهیم جدید و واژگان دشوارتری روبرو می‌شود.

A2

در این سطح زبان‌آموز می‌تواند نیازهای روزمره خود را به زبان فرانسه بیان کند و مکالمات کوتاه و ساده‌ای داشته باشد.

B1

آخرین کتاب از مجموعه Adosphère سطح متوسط زبان فرانسه محسوب می شود و نوجوانان با دستورزبان پیچیده و جدیدی آشنا خواهند شد.

شرکت در کلاس زبان فرانسه

اگر می‌توانید سه روز در هفته در کلاس زبان شرکت کنید، این دوره را از دست ندهید. چراکه در این صورت هر ترم زودتر از قبل تمام می‌شود و می‌توانید با سرعت بیشتری به سطوح بالاتری از زبان برسید. این کلاس‌ها در روز‌های زوج یا فرد به صورت فشرده، هر ترم 3 هفته (2 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای در روز و به صورت ترمیک، هر ترم 5 هفته (1 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای در روز) برگزار می‌شود.

اگر سرتان خیلی شلوغ است و در طول هفته تنها یک روز، امکان حضور در کلاس را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره‌های یک‌روز در هفته آموزشگاه زبان ملل شرکت کنید. این کلاس‌ها در روز‌های پنجشنبه یا جمعه در 3 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای برگزار می‌شود که هر ترم در 5 هفته به اتمام می‌رسد.

شهریه کلاس‌های زبان فرانسه

شهریه

سوالات متداول

در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه ، فرزند نوجوان شما هر چهار مهارت اصلی زبان یعنی گفتاری ، شنیداری ، نوشتاری و خواندن را فرا‌می‌گیرد.

وابسته به تلاش و جدیت دانش‌آموز بعد از آشنایی با الفبا و قواعد ابتدایی زبان فرانسه می‌تواند مکالمه را شروع کند.

بله متد آموزشی Adosphère مورد تایید وزرات آموزش و پروش کشور فرانسه است و ما همیشه در حال رصد و پیگیری بهترین روش‌های آموزش زبان فرانسه هستیم.

جواب سوال خود را پیدا نکردید ؟

لوگوی آموزشگاه زبان ملل

مجموعه بین‌المللی آموزشی ملل

آموزشگاه زبان و فنی‌ و حرفه‌‌ای

جهت تعیین سطح دانش فعلی شما در حوزهٔ فعالیت‌های آموزشی ملل و پیشنهاد بهترین دوره مناسب با شرایط و هدف شما، می‌توانید از طریق این فرم مشخصات خود را وارد کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان