Your browser don't support script - Please enable this option or update your browser

دوره‌های زبان فرانسه کودکان

بهترین سن یادگیری زبان فرانسه دوران کودکی است. زبان فرانسه یکی از محبوب‌ترین زبان‌های دنیا محسوب می‌شود. کودک در این سن ذهن آماده‌ای دارد و برخلاف بزرگسالان می‌تواند به راحتی هر زبانی را فرابگیرد. در آموزشگاه زبان ملل کلاس زبان فرانسه کودکان با بهره‌گیری از برترین و با تجربه‌ترین اساتید برگزار می‌شود. این دوره‌های مخصوص کودکان ۵ تا ۱۲ سال است و در قالب دوره‌های ترمیک و خصوصی به صورت حضوری در اصفهان برگزار می‌شود.

girl
french-kid

اهمیت یادگیری زبان فرانسه برای کودکان

یادگیری زبان فرانسه برای کودکان اهمیت فراوانی دارد. این موضوع می‌تواند در آینده تحصیلی و کاری فرزندتان تاثیر بگذارد. پژوهش‌ها نشان می‌دهد هر چه سریع آموزش زبان آغاز شود پیشرفت بیشتری به همراه خواهد داشت. آموزشگاه زبان با نزدیک به ۲۰ سال تجربه و سابقه در زمینه آموزش زبان فرانسه به کودکان بهترین متدها را به کار می‌برد تا بهترین نتیجه‌ها حاصل شود.

چرا آموزشگاه ملل را برگزینم؟

دانشجو در حال کار با لپ‌تاپ
استفاده از منابع آموزشی معتبر و متنوع
برگزاری آزمون‌های فرانسه کودکان و ارائه گواهی معتبر بین‌المللی
اساتید باتجربه و متخصص در زمینه آموزش کودکان
نتایج و کارنامه‌های درخشان زبان‌آموزان در آزمون‌های بین‌المللی
آموزش حضوری، مجازی و ترکیبی برای دوره‌های خصوصی و عمومی
سابقه طولانی و درخشان در زمینه آموزش در گروه‌های سنی متفاوت

معرفی منابع دوره‌های آموزشی زبان فرانسه برای کودکان

کتاب Les Loustics یک مجموعه آموزش زبان فرانسه برای کودکان است که به عنوان یک متد آموزشی جذاب و شناخته شده است. این کتاب توسط Hugues Denisot، Marianne Capouet، Emmanuelle Daill، و Samson Guillaume. نوشته شده است.

این مجموعه شامل چندین جلد با سطوح مختلف است، از مقدماتی تا پیشرفته. هر جلد دارای درس‌های متنوع و فعالیت‌های تعاملی است که به تدریج به کودکان این امکان را می‌دهد تا با مهارت‌های مختلف زبانی آشنا شوند.

درس‌ها با داستان‌ها، بازی‌ها، و تصاویر جذاب پر شده‌اند. این محتواها به شکلی ساده و مناسب برای کودکان ارائه شده‌اند تا آنها به طور طبیعی و با لذت با زبان فرانسه ارتباط برقرار کنند. Les Loustics از فعالیت‌های تعاملی برای تقویت مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن، و نوشتن استفاده می‌کند.

این فعالیت‌ها از بازی‌ها، نقاشی، پازل‌ها، و سایر فعالیت‌های گروهی تا سوالات شخصی متنوع هستند. مجموعه Les Loustics به تدریج واژگان و گرامر را به کودکان یاد می‌دهد. از تکرارها و تمرین‌های متعدد برای تثبیت مطالب استفاده می‌شود. برای ارتقاء تجربه آموزشی، مجموعه Les Loustics از منابع آنلاین همچون ویدئوها، نرم‌افزارها، و بازی‌های آموزشی نیز بهره می‌برد.

الگو های آموزشی زبان فرانسه ملل

اگر می‌توانید سه روز در هفته در کلاس زبان شرکت کنید، این دوره را از دست ندهید. چراکه در این صورت هر ترم زودتر از قبل تمام می‌شود و می‌توانید با سرعت بیشتری به سطوح بالاتری از زبان برسید. این کلاس‌ها در روز‌های زوج یا فرد به صورت فشرده، هر ترم 3 هفته (2 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای در روز و به صورت ترمیک، هر ترم 5 هفته (1 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای در روز) برگزار می‌شود.

اگر سرتان خیلی شلوغ است و در طول هفته تنها یک روز، امکان حضور در کلاس را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره‌های یک‌روز در هفته آموزشگاه زبان ملل شرکت کنید. این کلاس‌ها در روز‌های پنجشنبه یا جمعه در 3 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای برگزار می‌شود که هر ترم در 5 هفته به اتمام می‌رسد.

شهریه کلاس های این دوره

شهریه

سوالات متداول

در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه ، فرزند کودک شما هر چهار مهارت اصلی زبان یعنی گفتاری ، شنیداری ، نوشتاری و خواندن را فرا‌می‌گیرد.

وابسته به تلاش و جدیت دانش‌آموز بعد از آشنایی با الفبا و قواعد ابتدایی زبان فرانسه می‌تواند مکالمه را شروع کند.

بله متد آموزشی Les-Loustics مورد تایید وزرات آموزش و پروش کشور فرانسه است و ما همیشه در حال رصد و پیگیری بهترین روش‌های آموزش زبان فرانسه هستیم.

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟

لوگوی آموزشگاه زبان ملل

مجموعه بین‌المللی آموزشی ملل

آموزشگاه زبان و فنی‌ و حرفه‌‌ای

جهت تعیین سطح دانش فعلی شما در حوزهٔ فعالیت‌های آموزشی ملل و پیشنهاد بهترین دوره مناسب با شرایط و هدف شما، می‌توانید از طریق این فرم مشخصات خود را وارد کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان