دوره‌های زبان انگلیسی برای گروه سنی بزرگسالان

امروزه زبان انگلیسی به معنای همگام شدن با سرعت پیشرفت فناوری و تکنولوژی، تعامل با دنیای بین‌المللی، امکان سفر و تجارت با جهان، امکان زندگی و مهاجرت به بسیاری از کشورهای پیشرفته بین‌المللی است. زبان انگلیسی فقط یک امکان برای زندگی بهتر نیست، بلکه رفته رفته یک الزام برای زندگی خواهد شد. لذا اگر قبلا در یادگیری این زبان غفلت داشته اید، زمان آن رسیده است که یکبار و برای همیشه با یک متد خوب این مشکل را برطرف کنید.

در آموزشگاه ملل که سابقه آموزشی درخشانی برای سالیان متمادی داشته است. آموزش زبان برای گروه‌های سنی و نیازهای متفاوت در دوره‌های حضوری و مجازی و به صورت‌های خصوصی، نیمه‌خصوصی و عمومی وجود دارد. برای گروه سنی بزرگسالان جامع‌ترین و تخصصی‌ترین دوره‌ها با توجه به نیاز روزافزون به زبان انگلیسی تعریف شده و در حال برگزاری است. این دوره‌ها از زبان عمومی و پایه آغاز شده تا دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌اللمللی مثل IELTS، TOEFL و … و همچنین تا دوره‌های تخصصی مکالمه، تجارت و کسب و کار، مکاتبات بین‌المللی را نیز در برمی‌گیرد.

آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان - آموزشگاه ملل

دوره های آموزش زبان انگلیسی

چرا آموزشگاه ملل را برگزینم؟

دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه بازرگانان و تجار - آموزشگاه ملل

برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی به همراه آزمون‌های آزمایشی (Mock)

آموزش آنلاین و حضوری زبان انگلیسی

آموزش حضوری، مجازی و ترکیبی برای دوره‌های خصوصی و عمومی

منابع و کتب به روز برای دوره های زبان انگلیسی بزرگسالان - آموزشگاه ملل

استفاده از منابع آموزشی معتبر و متنوع

کارنامه آیلتس دانشپذیران آموزشگاه ملل

نتایج و کارنامه‌های درخشان دانشجویان در آزمون‌های بین‌المللی

دوره های آموزش زبان انگلیسی بین المللی تجارت و بازرگانی - آموزشگاه ملل

برگزاری دوره‌های تخصصی زبان انگلیسی در تجارت بین‌المللی با اساتید با سابقه

و بسیاری دلایل دیگر از قبیل

 

  • سابقه طولانی و درخشان در زمینه آموزش در گروه‌های سنی متفاوت
  • طرف قرارداد با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی بین‌المللی
  • کیفیت آموزش بالا هم‌سطح با استانداردهای بین‌المللی
  • و …

معرفی منابع دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی برای بزرگسالان

در موسسه ملل تلاش شده از بهترین و به روزترین منابع آموزشی استفاده شود. لذا برای گروه سنی بزرگسالان و در بخش زبان عمومی  سری کتب American English File از انتشارات معتبر Oxford انتخاب شده است.

این سری کتب از شش سطح تشکیل شده است که در داخل هر کتاب نیز بین ۱۰ تا 1۱۲ درس تعریف شده است. از مهم‌ترین نقاط قوت این مجموعه پرداختن به بحث مکالمه و مهارت گفتار می‌باشد. که در کلاس‌های آنلاین و حضوری موسسه ملل دانشجو بایستی با مشارکت در کلاس و گفتگو در جمع بر تقویت این مهارت خود تمرکز کند. در کنار مکالمه واژگان، گرامر و مهارت‌های شنیداری و نوشتاری و درک‌مطلب که برای تقویت زبان عمومی و در نهایت به موفقیت در آزمون‌های زبان بین‌المللی ختم خواهد شد، می پردازد.

سطح اول این مجموعه استارتر بوده و پنج سطح بعدی بر روی مهارت‌ها خواهد پرداخت تا دانشجو بتواند در پایان مجموعه در سطح B2 استاندارد زبانی اتحادیه اروپا قرار بگیرد. این مجموعه برای زبان عمومی تمام متقاضیان تحصیلی و کاری در امور مهاجرتی به شدت توصیه می‌شود. چرا که زبان عمومی قوی برگ‌برنده در آزمون‌ها و لازمه برای بهره بردن از دوره‌های آمادگی آزمون‌هایی مانند IELTS، TOEFL و GRE خواهد بود.

در کنار این سری کتب که واقعا کامل‌ترین و به روزترین منبع برای آموزش زبان هستند، از دیگر منابع آموزشی به صورت موردی انتخاب و در داخل دوره‌ها استفاده خواهد شد، که در ادامه مسیر آموزشی و دوره‌ها به تفسیر بیان شده است.

جدول و مسیر دوره های آموزش عمومی زبان انگلیسی برای بزرگسالان

مسیر آموزشی دوره های زبان برای نوجوانان و جوانان - آموزشگاه ملل
کد دوره نام دوره تعداد جلسات
MPL01 American English File Starter 34 جلسه
MPL02 American English File Level 1 44 جلسه
MPL03 American English File Level 2 44 جلسه
MAL01 American English File Level 3 50 جلسه
MAL02 American English File Level 4 50 جلسه
MAL03 American English File Level 5 50 جلسه

اطلاع‌رسانی رویدادهای آموزشگاه ملل (Newsletter)

برای اطلاع‌رسانی از شروع دوره‌ها، آزمون‌های آزمایشی، کلاس‌های مکالمه آزاد و رویدادهای مناسبتی می‌توانید شماره همراه خود را در قسمت زیر ثبت نموده تا به شما اطلاع‌رسانی انجام گیرد.

13 + 11 =

دوره های زبان انگلیسی برای استارت آپ ها و مدیران - آموزشگاه ملل

دوره‌های آموزش زبان ویژه مدیران و کارآفرینان  و استارت‌آپ‌ها

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی ویژه مدیران و کارآفرینان دوره‌هایی تخصصی برای علاقمندان حوزه کسب و کار و استارت‌آپ می‌باشد که قصد راه‌اندازی یک استارت آپ بین‌المللی را دارند و یا برای تقویت خود در فضای رقابتی بین‌المللی نیاز به تسلط بر زبان انگلیسی در این حوزه دارند. در این دوره واژگان مربوط به حوزه کسب و کار از امور کارفرمایی، تعریف پروژه، امور مالی و تجاری و حسابداری تا واژگان با بار حقوقی برای عقد قرارداد و برون‌سپاری و زنجیره تامین تا نحوه مکاتبات رسمی، عقد قرارداد بین‌المللی، بازاریابی و بازارسازی و همچنین مکالمات کاربردی تجاری، تعامل با نمایندگان فروش بین‌المللی، تفاوت‌های فرهنگی در حوزه‌های فرهنگی بین‌المللی و تاثیر آن بر کسب و کار و … برای مدیران آموزش داده می‌شود. در پایان این دوره دانش‌پذیر می‌تواند از شروع فرآیند ساخت یک طرح کسب و کار (Business Plan) به زبان انگلیسی تا امور مالی-حسابداری، بازاریابی بین‌المللی و نحوه تهیه مکاتبات اداری تا عقد قرارداد نمایندگی فروش و … را تا انتها پیاده‌سازی کند.

دوره‌های زبان انگلیسی ویژه تجار و بازرگانان

آموزشگاه ملل مفتخر است که دوره‌های آموزش زبان انگلیسی ویژه تجار و بازرگانان و فعالین اقتصادی بین‌المللی به خصوص برای اعضای محترم اتاق‌های بازرگانی کشور برگزار می‌کند. در این دوره‌ها واژگان مرتبط با تجارت و کسب و کار، عبارات پر کاربرد در محیط تجاری، واژگان حوزه حمل و نقل (لاجستیک)، مکالمات کوتاه و رسمی برای تعاملات بازرگانی، نامه‌نگاری رسمی و بین‌المللی به زبان انگلیسی، نحوه نگارش گزارش‌های تجاری بین‌المللی و … که همگی از نیازهای یک بازرگان حرفه‌ای است، با استناد به منابع و رفرنس‌های بازرگانی بین‌المللی آموزش داده می‌شود. این دوره برای تمامی مدیران عامل و مدیران حوزه بازاریابی بین‌المللی مناسب می‌باشد. و تمامی احتیاجات آن‌ها را برای فعالیت حرفه‌ای در این مسیر، تامین خواهد کرد.

دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه بازرگانان و تجار - آموزشگاه ملل
جلسات مکالمه آزاد - free-discus - آموزشگاه ملل

جلسات مکالمه آزاد FREE-DISCUSS

آموزشگاه ملل به منظور تقویت مهارت‌های زبانی علاقه‌مندان و دانش‌پذیران خود که نیاز به تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری خود دارند. با حضور معلمین با تجربه جلسات مکالمه‌آزاد را به صورت حضوری و مجازی ویژه برگزار می‌کند. در این جلسات موضوعات عمومی زندگی روزمره و موضوعات آموزشی-تحصیلی با تاکید بر دایره واژگان متناسب آن موضوع، تلفظ صحیح و گرامر رایج استفاده شده ، به کار برده می‌شود. در طول جلسه وقفه‌هایی توسط معلم به منظور تصحیح خطاها و تلفظ‌ها ایجاد خواهد شد. تا علاوه بر آموزش صحیح از امتداد اشتباه در داخل جلسات نیز جلوگیری شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره این جلسات با آموزشگاه ملل در ارتباط باشید.

کارگاه‌های آموزشی تجارت و بازرگانی

دوره‌های آموزشی زبان و تجارت دوره‌هایی است که در آن دانش‌پذیر هم‌زمان، هم مفاهیم کسب و کار و تجارت برای مثال اینکوتمرز (Incoterms) و هم دانش زبان انگلیسی خود را تقویت می‌کند. در این کارگاه‌ها که به صورت یک روزه و تا چند روزه برگذار می‌شوند. اصول کسب و کار و تجارت و واژگان و ساختارهای زبان انگلیسی به صورت توامان و به هم‌پیوسته آموزش داده می‌شوند. این امر دانش‌پذیر را از خواندن مطالب پراکنده و غیرمرتبط بی‌نیاز می‌کند.

ورک شاپ کسب و کار و تجارت - آموزشگاه ملل