Your browser don't support script - Please enable this option or update your browser

آموزش زبان فرانسه بزرگسالان

یادگیری زبان فرانسه برای بزرگسالان به عنوان یک زبان بین‌المللی از اهمیتی زیادی برخوردار است. آموزشگاه زبان ملل با سابقه طولانی در زمینه آموزش زبان فرانسه به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را تقویت و به اهداف یادگیری زبان دست پیدا کنید. دوره‌های آموزش زبان فرانسه برای رده سنی جوانان و بزرگسالان در قالب کلاس‌های حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

دانشجو
فرانسه بزرگسالان

متد آموزش زبان فرانسه بزرگسالان

آموزشگاه زبان ملل سابقه نزدیک به ۲۰ سال آموزش زبان فرانسه بزرگسالان را دارد. در کلاس‌های آموزش بزرگسالان از کتاب Defi استفاده می‌کنند که بر پایه مکالمه است. این دوره‌ها برای رده سنی ۱۶ سال به بالا در نظر گرفته شده است. کتاب Defi بر هر چهار مهارت اصلی یادگیری زبان فرانسه تمرکز دارد. در این متد زبان‌آموز برای حضور در محیط و ارتباط با جامعه آماده می‌شود.

چرا آموزشگاه ملل را برگزینم؟

دانشجو در حال کار با لپ‌تاپ
استفاده از منابع آموزشی معتبر و متنوع
برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی به همراه آزمون‌های آزمایشی (Mock)
برگزاری دوره‌های تخصصی زبان فرانسه در تجارت بین‌المللی با اساتید با سابقه
نتایج و کارنامه‌های درخشان دانشجویان در آزمون‌های بین‌المللی
آموزش حضوری، مجازی و ترکیبی برای دوره‌های خصوصی و عمومی
سابقه طولانی و درخشان در زمینه آموزش در گروه‌های سنی متفاوت

معرفی منابع دوره‌های آموزشی زبان فرانسه برای بزرگسالان

کتاب‌های دفی Defi بر اساس استاندارد اروپایی از سطح A1 تا C1طراحی شده‌اند. این کتاب مخصوص رده سنی جوانان و بزرگسالان است. تمرینات تعاملی و مکالمه‌محور در این کتاب به تقویت هوش کلامی و شنیداری زبان‌آموز کمک می‌کند. این متد مورد تایید سازمان‌های آموزش زبان فرانسه است. آموزشگاه زبان ملل اصفهان با بهره‌گیری از بهترین و مجرب‌ترین اساتید از مبتدی تا پیشرفته زبان‌آموزان را آموزش می‌دهد.

آموزش زبان فرانسه defi

جدول و مسیر دوره های آموزش عمومی زبان فرانسه برای بزرگسالان

تعداد جلسات نام دوره کتاب دوره
A1 Défi 1
A2 Défi 2
B1 Défi 3
B2 Défi 4

سطح زبان خود را نمیدانید؟

دوره A1

می تواند اصطلاحات و عبارات رایج روزمره را درک و خود یا دیگران را معرفی کند. می تواند در مورد اطلاعات شخصی مثل اینکه اهل کجا هستی، افرادی که می شناسد و وسایلی که صاحب آن‌هاست صحبت کند. اگر فرد مقابل آرام و شمرده صحبت کند و بتواند او را راهنمایی کند، می تواند یک گفت‌وگوی بسیار ساده داشته باشد.

دوره A2

می تواند جملات و عبارات رایج مربوط به موقعیت های زندگی روزمره، به عنوان مثال، اطلاعات خانوادگی و شخصی، مکان های محلی، شغل خود و خرید را متوجه شود. می تواند در مورد کارهای ساده و روزمره ارتباط برقرار کند. می تواند در مورد پیشینه، محیط فعلی و نیازهای ضروری خود صحبت کند.

دوره B1

می‌تواند نکات اصلی اطلاعات در مورد کارهایی که به طور منظم در مدرسه یا محل کار انجام می دهد یا تجربه می‌کند و همچنین فعالیت های اوقات فراغت و غیره را درک کند. می‌تواند هنگام سفر نیازهای خودش را برطرف کند و از افراد راهنمایی بخواهد. می‌تواند متون ساده درباره‌ی موضوعات آشنا یا علاقه شخصی ایجاد کند. می‌تواند در مورد چیزهایی مانند تجربیات و رویدادها و همچنین مفاهیم انتزاعی‌تر مانند امیدها و آرزوها صحبت کند و می‌تواند به طور خلاصه این نظرات و برنامه‌ها را توضیح دهد.

دوره B2

می تواند ایده‌های اصلی متن پیچیده نوشته شده در مورد موضوعات عینی و انتزاعی را درک کند. این شامل متون فنی در زمینه کاری است. می‌تواند با افراد بومی تعامل و ارتباط برقرار نماید، و مثل یک مبتدی به نظر نرسد. می‌تواند متون قابل فهم و با جزئیات را در مورد طیف گسترده ای از موضوعات بنویسد. می‌تواند نظرات خود را در مورد مسائل و رویدادهای جاری توضیح دهد، مزایا و معایب انتخاب‌های احتمالی را شرح دهد.

الگوهای آموزشی زبان فرانسه ملل

اگر می‌توانید سه روز در هفته در کلاس زبان شرکت کنید، این دوره را از دست ندهید. چراکه در این صورت هر ترم زودتر از قبل تمام می‌شود و می‌توانید با سرعت بیشتری به سطوح بالاتری از زبان برسید. این کلاس‌ها در روز‌های زوج یا فرد به صورت فشرده، هر ترم 3 هفته (2 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای در روز و به صورت ترمیک، هر ترم 5 هفته (1 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای در روز) برگزار می‌شود.

اگر سرتان خیلی شلوغ است و در طول هفته تنها یک روز، امکان حضور در کلاس را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره‌های یک‌روز در هفته ملل شرکت کنید. می‌توانید این کلاس‌ها در روز‌های پنجشنبه یا جمعه در 3 جلسه‌ی 90 دقیقه‌ای برگزار می‌شود که هر ترم در 5 هفته به اتمام می‌رسد.

شهریه کلاس های این دوره

شهریه

سوالات متداول

در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه ، شما هر چهار مهارت اصلی زبان یعنی گفتاری ، شنیداری ، نوشتاری و خواندن را فرا‌می‌گیرید.

وابسته به تلاش و جدیت شما بعد از آشنایی با الفبا و قواعد ابتدایی زبان فرانسه می‌توانید مکالمه را شروع کنید.

بله متد آموزشی Defi مورد تایید وزرات آموزش و پروش کشور فرانسه است و ما همیشه در حال رصد و پیگیری بهترین روش‌های آموزش زبان فرانسه هستیم.

جواب سوال خود را پیدا نکردید ؟

لوگوی آموزشگاه زبان ملل

مجموعه بین‌المللی آموزشی ملل

آموزشگاه زبان و فنی‌ و حرفه‌‌ای

جهت تعیین سطح دانش فعلی شما در حوزهٔ فعالیت‌های آموزشی ملل و پیشنهاد بهترین دوره مناسب با شرایط و هدف شما، می‌توانید از طریق این فرم مشخصات خود را وارد کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان